981 Andasia Way, Clarksville, TN 37042
Sold on 05/16/2026
14

$336,720 $338,720 0.6%

3 Beds 3 Baths 1,933 SqFt

981 Andasia Way, Clarksville, TN 37042

1744 Carthage Rd, Red Boiling Springs, TN 37150
Sold on 05/16/2026
59

$374,900 $374,900

4 Beds 3 Baths 2,081 SqFt

1744 Carthage Rd, Red Boiling Springs, TN 37150

6498 N Mount Pleasant Rd, Greenbrier, TN 37073
Sold on 05/16/2026
44

$639,900 $639,900

4 Beds 3 Baths 2,250 SqFt

6498 N Mount Pleasant Rd, Greenbrier, TN 37073

1058 Sunset Rd, Brentwood, TN 37027
Sold on 05/16/2026
80

$1,975,000 $1,999,999 1.2%

4 Beds 5 Baths 5,904 SqFt

1058 Sunset Rd, Brentwood, TN 37027

5024 Penbrook Dr, Franklin, TN 37069
Sold on 05/16/2026
21

$680,000 $680,000

4 Beds 3 Baths 1,969 SqFt

5024 Penbrook Dr, Franklin, TN 37069

1307 Raden Dr, Lebanon, TN 37087
Sold on 05/16/2026
20

$285,000 $295,000 3.4%

3 Beds 1 Baths 1,000 SqFt

1307 Raden Dr, Lebanon, TN 37087

2169 Horton Way, Lewisburg, TN 37091
Sold on 05/16/2026
35

$411,900 $399,900 3.0%

4 Beds 2 Baths 2,058 SqFt

2169 Horton Way, Lewisburg, TN 37091

6020 Highway 230, Lyles, TN 37098
Sold on 05/16/2026
24

$332,500 $329,900 0.8%

3 Beds 2 Baths 1,400 SqFt

6020 Highway 230, Lyles, TN 37098

1401 Prescott Lane, Lewisburg, TN 37091
Sold on 05/16/2026
9

$284,990 $289,990 1.7%

4 Beds 2 Baths 1,502 SqFt

1401 Prescott Lane, Lewisburg, TN 37091

415 W Stonehaus Crossing, Antioch, TN 37013
Sold on 05/16/2026
35

$279,995 $279,995

3 Beds 3 Baths 1,653 SqFt

415 W Stonehaus Crossing, Antioch, TN 37013

405 W Stonehaus Crossing, Antioch, TN 37013
Sold on 05/16/2026
35

$300,000 $300,000

3 Beds 3 Baths 1,653 SqFt

405 W Stonehaus Crossing, Antioch, TN 37013

109 Holly Ridge, Antioch, TN 37013
Sold on 05/16/2026
37

$440,000 $447,695 1.7%

3 Beds 3 Baths 1,898 SqFt

109 Holly Ridge, Antioch, TN 37013

126 Rosebush Lane, Lebanon, TN 37087
Sold on 05/16/2026
33

$309,990 $309,990

4 Beds 4 Baths 1,853 SqFt

126 Rosebush Lane, Lebanon, TN 37087

2604 Marymont Dr, Clarksville, TN 37042
Sold on 05/16/2026
32

$300,000 $299,900 0.0%

4 Beds 3 Baths 1,524 SqFt

2604 Marymont Dr, Clarksville, TN 37042

3523 Water Valley Rd, Williamsport, TN 38487
Sold on 05/16/2026
22

$270,000 $279,900 3.5%

8.65 Acres Lot

3523 Water Valley Rd, Williamsport, TN 38487

100 Abbey Ln, White House, TN 37188
Sold on 05/16/2026
23

$290,000 $299,900 3.3%

3 Beds 3 Baths 1,750 SqFt

100 Abbey Ln, White House, TN 37188

0 Love Rd, Mcminnville, TN 37110
Sold on 05/15/2026
8

$120,000 $130,000 7.7%

5.01 Acres

0 Love Rd, Mcminnville, TN 37110

1922 Evans Rd, Clarksville, TN 37042
Sold on 05/15/2026
33

$270,000 $270,000

3 Beds 3 Baths 1,265 SqFt

1922 Evans Rd, Clarksville, TN 37042

215 Curtis Ave, Alexandria, TN 37012
Sold on 05/15/2026
1

$260,000 $299,900 13.3%

2 Beds 2 Baths 1,131 SqFt

215 Curtis Ave, Alexandria, TN 37012

3232 Dunlop Ln, Clarksville, TN 37043
Sold on 05/15/2026
52

$574,999 $574,999

4 Beds 4 Baths 2,762 SqFt

3232 Dunlop Ln, Clarksville, TN 37043

239 Sewell Drive, Allardt, TN 38504
Sold on 05/15/2026
12

$100,000 $150,000 33.3%

4.14 Acres

239 Sewell Drive, Allardt, TN 38504

2012 Canby Hills Rd, Knoxville, TN 37923
Sold on 05/15/2026
30

$435,000 $424,500 2.5%

4 Beds 3 Baths 2,240 SqFt

2012 Canby Hills Rd, Knoxville, TN 37923

112 Spring Valley Rd, Nashville, TN 37214
Sold on 05/15/2026
47

$535,000 $475,000 12.6%

2 Beds 2 Baths 1,785 SqFt

112 Spring Valley Rd, Nashville, TN 37214

251 Walnut Street, Chattanooga, TN 37403
Sold on 05/15/2026
46

$1,440,000 $1,495,000 3.7%

4 Beds 5 Baths 4,025 SqFt

251 Walnut Street, Chattanooga, TN 37403

Digital Millennium Copyright Act – DMCA Notice